ירח קציר

ירח הקציר שלנו החודש הוא ב21 לספטמבר ומשמעותו קשורה בקציר השני שחל במאבון- יום השוויון. (להבנה נוספת של אנרגיות החודש כדאי לקרוא על מאבון, שם פירטתי באריכות)

ירח הקציר לא רק משמש תזכורת אסטרונומית לכך שהגיע הזמן לקצור יבולים, אלא שאור הירח הייחודי שלו מסייע למעשה לחקלאים במשימה זו.

סביב ירח הקציר המלא, במשך מספר ערבים, זריחת הירח מגיעה קצת אחרי השקיעה, והתוצאה היא שפע של אור ירח מוקדם בערב. יש הרבה אור בימים שסביב ירח הקציר, מה שאפשר לחקלאים להמשיך עוד קצת לקצור את היבול שלהם.

ירח הקציר הוא סמל להתחלות חדשות. אבל אחרי העבודה הקשה של הקציר, זה זמן להרפות.
עבורנו זהו זמן להרפות ממה שאנחנו לא רוצים או לא צריכים יותר. והכוונות שלנו לשחרור מועצמות יותר וחזקות יותר בגלל האנרגיה שהירח המלא מספק לנו.

טקס בסיסי אפשרי לירח מלא

כתיבת כוונות ( מה אני מבקשת לשחרר מחיי. זה יכול להיות תכונות, הרגלים, דפוסים, מצבים, מערכות יחסים או כל דבר אחר שאת מרגישה שלא משרת אותך יותר )

להדלית נר וקטורת

צרי לך מרחב קדוש, והזמיני את המדריכים שלך והכוחות איתם את עובדת להצטרף אליך.

עברי על כל פריט ברשימה שאת מבקשת לשחרר.  חשוב לכבד את מה שאת מבקשת לשחרר ממך. להודות על השיעורים שהביא לך ולשלוח להם אנרגיית אהבה.

אפשר לומר בקול או בשקט שאני משחררת את ההרגל הזה, את התכונה הזו, וכך לעשות עם כל מה שכתבת בדף. לבסוף שרפי את הנייר שעליו כתבת.

על הבסיס הזה את יכולה להרכיב אלמנטים נוספים של המרחב ושל העבודה התודעתית שלך.

בהצלחה!

זמן מומלץ, ולא רק סביב ירח קציר, זה לשים רמקולים גם על מצב full ולרקוד עם ניל יאנג:

הירח היום

שמות הירח ומשמעותו

מקצבי הירח

שיר לירח מלא