אמה דאוס- הלב שנפתח

“החיים הם באהבה ובריפוי. כל השאר רק מחכים.”

אלברטו אקוואס

אמא דאוס היא טכניקת ריפוי אנרגיה ששימשה את הגוארני במשך 6000 השנים האחרונות. (מבוטא Gau ra nee) אינדיאנים שחיים עמוק בג’ונגל האמזונס של מרכז ברזיל. הם האינדיאנים שהופיעו בסרט ‘המשימה’, והם אחת התרבויות העתיקות ביותר שקיימות בעולם.

מכיוון שגואראני תמיד חיו קרוב מאוד לטבע, קל להבין איך הסביבה שלהם השפיעה על המתודולוגיה הרוחנית שלהם.
השמאנים הגוארניים מיישמים את הידע שלהם, בידיעה שהריפוי מגיע מכוח גדול יותר. הם מאמינים שאהבה היא כוח ריפוי עוצמתי, ומתעלים את כוח האהבה מאלוהים.
שבט הגוארני נחשב לאחד השבטים העתיקים היותר, שקיבלו ידע עתיק של ריפוי טהור.

שבט הגוארני מאוד מפותח בתחום הריפוי האנרגטי, וכל הילדים שם לומדים לבצע ניתוחים אנרגטיים עד גיל 6. רק מי שחש קריאה חזקה להמשיך להיות מטפל, ימשיך בתרגול הריפוי.

מערכת הריפוי אמה דאוס הובאה לראשונה למערב על ידי אלברטו אקוואס, דור שלישי למרפאים בברזיל.
זהו רק חלק קטן ממערכת הריפוי השלמה שלהם ומה שהותר לו להוציא למערב. אלברטו הוא זה שנתן את השם “אמה דאוס” שפירושו בפורטוגזית- ‘אוהב את אלוהים’.

אלוהים כפי שחווים אותו שבט הגוארני, הוא לא אלוהים של המערב. ראיית העולם שלהם היא אנימיסטית וככזו הם מאמינים שבכל יש נשמה וחיים, ואלוהים נמצא בכל.

כשאנחנו עושים שימוש באנרגיית אמה דאוס, אנחנו משתמשים בזרימת אנרגיה המחוברת למחשבה מסוימת – לאהבה. זוהי אנרגיה הניתנה לנו על ידי היקום, הבורא, אלוהים, האם הקוסמית, אמא אדמה… איך שתרצו לקרוא לזה. יראת כבוד לחיים וקשר הדדי של כל החי, הוא ראיית עולם בסיסית בשבטים הילידיים.

זוהי עבודה עם אור היקום, שאהבה שזורה בה. המטפל הוא רק כלי רכב, המעביר דרכו את האנרגיה הזו. זה אומר שאנחנו מתרגלים תזוזה הצידה ונותנים לאנרגיה לעבור דרכנו מבלי לאבחן את האדם, מבלי לחשוב לאן לשלוח את האנרגיה, מבלי להכניס דיבורים מיותרים למהלך הטיפול. מינימום אגו. אנרגיית האהבה שמגיעה מאלוהים בוודאי ובוודאי שתדע לפעול ואיך לפעול על המטופל או עלינו, מבלי שנפריע לה או נתערב.

ברמה הפרקטית

מערכת ריפוי אמה דאוס עובדת עם 26 סמלים.
אלו למעשה 24 פרוטוקולים לריפוי.  (2 סמלים הם סמלי בסיס המחברים אותנו ‘למחזור’ של קבלת אנרגיה מהיקום והעברתו הלאה. מחזור שאנו אמורים להיות בו כל זמן הטיפול)

העבודה מתבצעת דרך העין השלישית לאחר ש”שאבנו” את הסמל מהיקום, כאשר אנחנו מחוברים לאהבה ונמצאים ‘במחזור’.
ברוב הפרוטוקולים העבודה שנעשית היא קצרה וממוקדת. לדוגמא- עזרה לחצות את הסף, מעבר לצעיף. אצל שבט הגוארני העבודה סביב המוות מתאפשרת ב3 סמלים:

לאלו שנמצאים באין בחירה. ניתן לעבוד איתם (בתצורה מסוימת ומובנית) עד שתהיה בחירה אם להשאר או לחצות הסף. לאלו שנפטרו מתחת ל21 יום, ומעל ל21 יום. (עבור שבטים ילידיים המוות הוא חלק מהחיים, ולא סתם יש כמה סמלים לעבודה איתו)

יש סמלים נוספים למצבים שונים כמו- ריפוי לב, מצבים רגשיים, מתנת יום הולדת (מופעל רק ביום ההולדת) סמל שמופעל רק בירח מלא , ריפוי אדמה, מצבי חירום, כאב ופציעה, חיבור להדרכה רוחנית (כמי שכבר מחוברת להדרכה שלה, יכולה לומר שהסמל מביא בהירות רבה) מסע לרשומות האקאשיות, עבודה עם בע”ח, עבודה עם חלומות, גירוש שדים ועוד

כל הסמלים ניזונים מראיית העולם שלהם.

לא להבהל מגירוש השדים : ) זוהי כל רוח טפילית או אפילו חלקי חיים שנתקעו.

את הסמלים אנחנו “יורים” מהעין השלישית שלנו אל המטופל. במהלך הזמן הסמלים (המאוד פשוטים) מקבלים נפח ויכולים להשתנות, לקבל צבע…
מרבית הסמלים מתאימים לשימוש מקרוב ומרחוק, כאשר לשימוש מרחוק יש דרך מאוד ספציפית לבצע זאת.

ישם סמלים שאיתם אנחנו עובדים עם הידיים, ואיתם ניתן לבצע טיפולים פיזיים ארוכים יותר. ( מי לא רוצה לקבל מנות גדושות של אנרגיית ריפוי של אהבת אלוהים? )

במהלך כל הטיפול, אנחנו כל הזמן מחזירים את המודעות שלנו ל“נשימת האל” (טכניקה שאנחנו לומדים).
אחד העוזרים שלנו במשימה היא ציפור האוירפורו, הנחשבת למדריך רוחני של שבט הגוארני ומטפלי האמה דאוס. (רואים את הציפור בתמונה) 
הציפור מצטרפת בזמנה, וככל שאנחנו מתרגלים. (אני מרגישה אותה על הכתף שלי )

מכיוון שהטיפול מאוד מבוסס על חיבור לאהבה (דרך צ’קרת הלב) , אנחנו מתמלאים באהבה הזו בעצמנו, וחווים נעימות גדולה שמתפשטת בגוף ומהווה ריפוי בפני עצמו עבורנו.

מעבר לכך, מתרגלי אמה דאוס, לומדים “שגרה רוחנית” (עם הזמן, ועוד במהלך הקורס היא לוקחת לא יותר מ10-15 דקות) השגרה הרוחנית היא עבודה עם נשימת האל, והטבעת כל הסמלים דרכנו.

בתחילת הלימוד עד ששולטים בשיטה, העבודה אינה אינטואיטיבית. צריך לדעת מתי משתמשים ובאיזה סמל, איך פותחים טיפול, איך סוגרים טיפול ואיך עובדים עם הסמל. אולם לאחר שמכירים את החומר ומתרגלים קצת, אפשר “לעוף” עם האנרגיה, ופחות להצמד לחומר.

השיטה עצמה פשוטה ולא מורכבת, אבל לוקח קצת זמן להבין את ההגיון והמבנה שלה.

אחד הדברים הנוספים שהשיטה תורמת למטפלים היא פתיחת עין שלישית. מכיוון שכל הסמלים עובדים עם העין השלישית, עוברים דרכה ומתועלים על ידה, במשך הזמן נרגיש בצורה טבעית, שמשהו נפתח.
כמו להסתכל בדיעבד ולראות שמשהו השתנה. זה קורה באופן טבעי.

זאת שיטה שאפשר לשלב עם כל שיטה אחרת ( לא מישמש ביחד. טיפול אמה דאוס נפתח ומסתיים, ולא מכניסים לתוכו אנרגיות אחרות. לפניו או אחריו אפשרי בהחלט) או שיכולה (עם סמלים מסוימים) להחזיק טיפול מלא מקרוב במגע.
היא מאוד מתאימה להתפתחות אישית שלנו, ולטיפול עצמי בה ( אחד הסמלים בה לריפוי רגשי הוא מדהים לעבודה, ומנקה גושים של כאב ) וכמובן גם לטיפול באחרים, מקרוב ומרחוק.

אם יש עוד שאלה לגבי השיטה, או משהו לא ברור, אפשר לפנות אלי במייל או ווטסאפ.

פרטים על קורס אמה דאוס 

מערכת ריפוי עתיקה משבט הגוארני. אנרגיית הריפוי אמה דאוס דורשת מהמטפלים בה, חיבור  לאנרגיות גבוהות של אלוהים (המקור, הבריאה, האם הגדולה…) מיקוד גבוה בעין ה-3, וסמלים עליהם “רוכבת” האנרגיה. כל אלו הן טכניקות הנלמדות בקורס.

כלי אנרגטי עוצמתי ביותר. 
בסדנה ניתן דגש על שימוש ברונים כקמעות וסמלים אנרגטיים
ולא לפריסות ניחוש.

סדרת חניכות להכנסת קסם הדרקונים לחייך.
ניתן לראות בהם ארכיטיפים לעבודה פנימית וניתן לעבוד איתם כאנרגיה של הדרכה גבוהה כשומרי כדור הארץ או כתודעה.