אודות

ערוץ המכשפה נולד מתוך רצון וצורך לתת מקום למסורות כישוף וקסם מתרבויות שונות, עתיקות יותר או פחות.
האתר מיועד לנשים (אך גם גברים יתקבלו בברכה) שמוכנות ומעוניינות להזכר במהותן הנשכחת, ולא רק להזכר, אלא לתבוע את כוחן בחזרה.
חשוב לציין- זהו אינו אתר ניו אייג’י, במובן של העידן החדש, להיפך. מדובר בדרכים עתיקות ומכושפות, ידע שבחלקו עובר מדור לדור, ידע עתיק או מחודש שנמשכים אליו בעקבות זכרון שבוער בעצמות.

זהו אתר אקלקטי שמכבד דרכים שונות לעבוד במלאכה המסורתית הקדומה, וחלקי הצל הם חלק בלתי נפרד מעבודתה של המכשפה המסורתית. 
קסם הוא הטבע של אמא אדמה, ואמא אדמה לא פועלת בחוקיות המוכרת לנו. בנכון ולא נכון שלנו. קסם הוא לא רק פיות וחדי קרן, הוא גם טחב, ביצה ואפילה. גם אלו קיימים על אמא אדמה.

מי שמרגישה שתכנים אלו עלולים לפגוע בה ובאמונותיה, מוזמנת לחסוך מעצמה אי נעימות, ולצרוך ברשת תכנים שיהדהדו עבורה בצורה נוחה יותר.

אודותיי:

אני קוסמת, מכשפה, העוסקת וחיה את אומנות הכשף. מחוברת עמוקות לזכרונות קסם שמפעמים בי מחיים אחרים, הן כמורשת משפחתית והן כידיעה איתה באתי לעולם, כשחלקים ממהות זו ממשיכים ועולים לתודעה, ככל שאני מסכימה ומתרחבת אליה.

צועדת בדרך הדרקון, מתרגלת את קסם הseidr הנורדי, וריפוי אבות קדומים. אני עובדת עם יצורים קסומים וישויות אור, עם אלמנטים מהטבע, רוחות האדמה ועם בעלי ברית שונים. מחזיקת מרחבים טקסיים ורפואת העשן.

במהותי אני אקלקטית והמשמעות היא שאני שואבת את הפרקטיקות והתרגולים שלי, ממקורות רבים ותרבויות שונות, חלקן עתיקות מאוד, חלקן פחות. כל הידע שאני זקוקה לו מגיע אלי בדרכים קסומות ומרגשות, כל פעם מחדש.

אני מאמינה שמגיע לנו לחיות חיים שיש בהם קסם, וכל יום מזכירה לעצמי שגודל הקסם, הוא כעומק האמונה .