לרקוד עם דרקונים

סדנה דיגיטלית
בהנחיית גלית גרשום 

דרקונים מביאים איתם אנרגיות עוצמתיות וזה לא מקרי שבתקופה זו אנו שומעים עליהם יותר .
שומעים על אנרגיית הדרקון, אומנות הקשורה בדרקונים תופסת תאוצה, סמלים של דרקונים מתקבלים ועוד.
ישנם דרכים שונות לעבוד עם דרקונים ולכל אחד תתאים דרך אחרת.

ניתן לראות בהם ארכיטיפים לעבודה פנימית- כיצורים מיתיים קסומים, וניתן לעבוד איתם כאנרגיה של הדרכה גבוהה כשומרי כדור הארץ או כתודעה.

כך או אחרת, הדרקונים  מביאים איתם חוכמה ועוצמה ומעניקים לנו חסד וקלות בזמנים של מעברים .
הם שומרי השער למציאות אחרת.  
אנרגיית דרקונים עוזרת לנו לחבור  לחלקים בעצמנו שאבדו . (במסורות שונות ובאגדות הם שומרי המטמון שנמצא עמוק באדמה)

בתוך ציר הזמן הנוכחי והמציאות הנוכחית, הדרקונים חוזרים לעזור לנו להתחבר מחדש למקור האנרגיה החזק הזה כקולקטיב.

חיבור לאנרגיה זו תעצים כל כלי אנרגטי שיש לך, וכל עבודה רוחנית שאת עושה.

גלית היקרה! איזו חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת! החלק הראשון שהיה הרצאה היה מרתק. ישבתי מוקסמת ומהופנטת. כל משפט שיצא מפיך היה מדויק. הידע היה קסום. ואז החלק של החניכות. מודה ומתוודה שלא חשבתי שכזו אנרגיה חזקה וברורה תיכנס לחיי. החניכות לדרקונים היו עוצמתיות אחת אחת. והקשר והחיבור שנוצר לי איתם הינו מתנה נפלאה שקיבלתי ממך. לא ציפיתי לכזה קורס ממשי שגם ארגיש בנוכחותם וגם אתקשר איתם. תודה שהכנסת קסם לחיי! תודה שהכנסת את אנרגיית הדרקונים להוויה שלי!

מיכל

גלית יקרה, במקרה שלי הדרקונים מצאו אותי והחיבור היה מיידי איתם ואיתך. העברת את הידע הקסום בצורה מקצועית וברורה, כיוונת והדרכת, נתת הרגשה שאת יודעת על מה את מדברת... החניכות קסומות ועוצמתיות, אחרי כל חניכה היה לי ממש קשה להירגע מעוצמת החיבור שנעשה. כמתקשרת ומטפלת אנרגטית אני תמיד שמחה להתחבר לדרקונים ולטפל בעזרתם, הטיפול חזק ומורגש ממש אצל המטופל. ממליצה מאוד לשחרר אמונות קדומות, להיכנס לעולם המסתורין של הדרקונים ולהאמין שיש קסמים. תודה עליך

אריקה גרוס

אתחיל ואומר שאם מישהו היה אומר לי לפני שנה שהוא לומד קורס דרקונים, הייתי חושבת שהוא איבד את זה לגמרי... למזלי התחלתי ללמוד אצל גלית שלל קורסים, והבנתי שמדובר באישה מלאת ידע, מחוברת לקרקע בדיוק כפי שהיא מחוברת לרוח. אז החלטתי שכל מה שהיא מוכנה ללמד- אני מוכנה ללמוד! וכך התוודעתי לאנרגיית הדרקונים העוצמתית. קורס קצר שכל שיעור בו הוא חוויה רוחנית גבוהה. והכי חשוב- חיבור פרקטי לכלי עוצמתי לליווי, לריפוי, לחיבור. אני ממליצה בחום על הקורס לכל מי שמאמין בקסם....

איילת חן

רוצה לשתף אותך בחוויותיי מההשתתפות שלי בסדנת הדרקונים שערכת. ראשית, אני מכירה אותך ככ הרבה שנים, ולמרות זאת אני תמיד משתאה על כמויות הידע שאת אוצרת בתוכך. ככ הרבה עומק, ככ הרבה מגוון, ככ הרבה רוחב... מעורר השראה! שנית, הסדנה היתה מוקפדת כל כך, מדוייקת ומושקעת מאד. החל מהמצגת המרהיבה וההסברים הרחבים, דרך ההיערכות שהזמנת אותנו לערוך לפני הסדנה, דרך הפתיחה הטקסית של המרחב לרוחות ולאלמנטים, ועד המדיטציות המדהימות!! של החניכות לדרקונים השונים. היה מרשים לראות איך את נוטעת בנו זרעים עמוקים של ידע רחב ומרגש, ומשלב מסויים מזמינה אותנו לגדול בעצמנו, להמשיך ולהעמיק את ההיכרות עם הדרקונים בדרך שלנו, לעצב ולייצב את הקשר שלנו איתם, באופן הנכון והמדוייק ביותר לנו. נתת לנו את הידע, ושלחת אותנו להמשיך לחקור, להתיידד ולהכניס אותם לחיינו. שורה תחתונה: אני ממליצה בשמחה ובאהבה על הסדנה הזאת. כל כך חיכיתי לה, ואני ממש שמחה שעברתי אותה, ספציפית איתך. את המורה האולטימטיבית!

אורית בוקסבוים פורת

» סדנה זו נלמדת כסדנה דיגיטלית: 6 חלקים הכוללים 4 חניכות, וליווי אישי בהתאם לצורך שלך. מחיר: 499 ש”ח 
» סדנה בזום תתקיים ב 6.6, ימי שני ב9.30. 3 מפגשים בני כ 2.5-3 שעות. מחיר: 499 ש”ח

מה בסדנה?

~חלק 1~

כניסה לעולם הדרקונים

לאחר החלק התיאורטי אנו כבר מבינות שישנן דרכים שונות להתחבר לאנרגיית הדרקון. אין דרך אחת הטובה יותר מהשניה, אלו צורות שונות שמתאימות לאנשים שונים ולאופן בו הם תופסים את אנרגיית הדרקון.

החניכות שאני מציעה הן בעיקר חניכות העצמה על מנת להתחבר לאנרגיה עצמה ולאפשר לכם מכאן להמשיך את מסע ההיכרות עם תודעה זו.

~חלק 2~

חניכה: העצמת הדרקון

מאפשרת לנו “להתיישר” עם תדר אנרגיית הדרקון.
לאחר החניכה,  תהיי מחוברת לאנרגיה של הדרקון , והקריאה אליו נעשית בקלות מתוך כוונה. הדרקון משמש כאפוטרופוס ומורה דרך רב עוצמה.

לאחר החניכה “להעצמת הדרקון”, תוכלו למעשה לחבור לדרקונים שונים כפי רצונכם, כמייצגים אנרגיות שונות – צבעים, אלמנטים וכוחות נוספים, ככל שתעמיקו בהיכרות שלכם עם אנרגיית הדרקון.

עם זאת, על מנת לאפשר לכם עוד העמקה עם אנרגייית הדרקון , תחנכו גם לדרקונים נוספים, על לקבל כלים מיידים לעבודה אישית ועם אחרים, ולהעצמה ושדרוג כל מרחב טיפולי.

~חלק 3~

~חלק 4~

חניכה: דרקון לבן

דרקון של טיהור, ניקוי, והגנה מפני אנרגיות וישויות שליליות.
הדרקון הלבן מבהיר את דרכך, ומסיר חסימות בשדה האנרגיה שלך.

נלמד להפעיל את הדרקון הלבן באמצעות סימבול, עלינו ועל אחרים.

חניכה: דרקון האש

דרקון האש עובד עם שלושת הצ’אקרות התחתונות.
האנרגיה שלו מעגנת אותך, מדליקה מחדש תשוקה, אש פנימית וביטחון.

נלמד להפעיל את דרקון האש באמצעות סימבול, עלינו ועל אחרים.

~חלק 5~

~חלק 6~

חניכה: דרקו לוצ’יס

דרקון האור, המסייע להעלות את התדר שלנו או של המרחב בו אנו נמצאים.

עצם ההימצאות של דרקו לוצ’יס במרחב שלנו, מעלה את התדר האנרגטי שלנו

העשרה

תקשור אודות דרקונים ומידע נוסף

» לסדנה 6 חלקים הכוללים 4 חניכות וליווי אישי בהתאם לצורך שלך. מחיר: 499 ש”ח 
» סדנה בזום תתקיים ב 6.6, ימי שני ב9.30.  3 מפגשים בני כ 2.5-3 שעות. מחיר: 499 ש”ח

THOSE WHO DONT BELIVE IN MAGIC WILL NEVER FIND IT

לתשומת ליבך

ליווי אישי לסדנה הדיגיטלית
הסדנה אמנם מיועדת ללמידה עצמית, כך שאת יכולה להתקדם בקצב שנוח לך, אך בנוסף אני כאן ללוות אותך בכל שאלה, הבהרה, חידוד ותמיכה.
לשם כך, ניתן לקבוע איתי מפגשי זום בהתאם לצורך, כחלק אינטגרלי מהסדנה.

מה פירוש חניכה- Attunement?
התכווננות או חניכה מתייחסת לתהליך יצירת קשר אנרגטי עם אנרגיה מסוימת.

ההתכווננות פועלת על ידי פינוי מסלולים אנרגטיים בגוף (לא המרידיאנים. כל חניכה והמסלולים שלה). 

גלית גילי גרשום

קוסמת. עוסקת וחיה את אומנות הכשף. צועדת בדרך הדרקון, מתרגלת את קסם הseidr הנורדי, וריפוי אבות קדומים. אני עובדת עם יצורים קסומים וישויות אור, עם אלמנטים מהטבע, רוחות האדמה ועם בעלי ברית שונים. מחזיקת מרחבים טקסיים ורפואת העשן. אני במהותי אקלקטית והמשמעות היא שאני שואבת את הפרקטיקות והתרגולים שלי, ממקורות רבים ותרבויות שונות, חלקן עתיקות מאוד, חלקן פחות. מחוברת עמוקות לזכרונות קסם שמפעמים בי מחיים אחרים, הן כמורשת משפחתית והן כידיעה איתה באתי לעולם, כשחלקים ממהות זו ממשיכים ועולים לתודעה, ככל שאני מסכימה ומתרחבת אליה. אני מאמינה שמגיע לנו לחיות חיים שיש בהם קסם, וכל יום מזכירה לעצמי שגודל הקסם, הוא כעומק האמונה בקסמים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן